آنچه درباره تهران تیم باید بدانید

تهران تیم

نحوه عرضه محصولات

با نحوه عرضه محصولات تهران تیم آشنا شوید

سفارش‌ها مطابق بازه زمانی که مشتریان هنگام ثبت سفارش انتخاب می‌کنند، تحویل داده خواهد شد. همچنین امکان تحویل سفارش در همه روزهای هفته وجود دارد .

این سفارشات با زمان تقریبی بین 1 تا 5 روز کاری با توجه به مسافت ارسال به مقصد و با قابلیت رهگیری سفارش و بدون امکان انتخاب بازه‌ی زمان تحویل خواهد شد.

کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در سایت تهران تیم به وسیله ارسال کد سفارش از طریق پیام کوتاه ، در صف پردازش قرار می‏‌گیرند. تهران تیم همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را انجام می‌دهد. با وجود این، در صورتی که موجودی محصولی در تهران تیم به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌‏گذاری، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای تهران تیم محفوظ است و یا مشتری می‏‌تواند به جای کالای به اتمام رسیده، محصول دیگری را جایگزین کند.

بروز هرگونه خطا نسبت به درج قیمت و ارزش ریالی کالاهای موجود در سایت تهران تیم، حق بلا اثر نمودن سفارش و خرید انجام شده توسط مشتری، برای تهران تیم محفوظ است. تهران تیم در اسرع وقت وجوه دریافتی را به حساب اعلام شده توسط مشتری واریز و عودت می‌نماید و مشتری با ورود به سایت تهران تیم می‌پذیرد از این امر آگاهی داشته و در این خصوص ادعایی نخواهد داشت.